S čím Vám můžeme pomoci?

Klientská zóna

Celou řadu parametrů Vašeho přístupu k vysokorychlostnímu internetu si můžete změnit sami. Pro obsluhu účtu, stažení faktur či změny televizních balíčku vstupte do samoobslužné Klientské zóny

Vyúčtování

Potřebujete znát číslo účtu pro úhradu plateb? Nebo chcete uhradit služby hotově? Zjistěte jak. 

Výpadky / odstávky + Nahlášení výpadku

Je nám to líto, ale i ta nejlepší technika musí někdy do údržby. Zjistěte, kde plánujeme odstávky internetu, anebo probíhají havárie, které jsme nemohli vyjimečně překlenout záložním připojením Vaší oblasti. 

Časté dotazy

Najdete svůj dotaz a rovnou k němu i odpověď? To je skvělé, nemusíte ztrácet čas telefonováním na naši infolinku 227 023 023. Kdybyste odpověď nenašli, zavolejte! 

UVT Internet a kvalita

Internet  a obecně služby elektronických komunikací se významem vyrovnají ostatním inženýrským sítím - vodovodu, kanalizaci, elektřině, plynové přípojce. Splňují nám základní lidské potřeby - a proto jsme ve společnosti UVT Internet velmi citliví na kvalitu námi poskytovaných služeb. Naše služby jsou vysokorychlostní a stabilní, přesně takové, jak je očekávají naši zákazníci.

Nový router za plachtu

Reklamní plachta na Váš plot za pravidelnou výměnu WiFi routeru. UVT Internet Vám nabízí pravidelnou obměnu domácího WiFi routeru za poslední model s garantovanými parametry. 

Soubory ke stažení

V této složce najdete zákonné a užitečné dokumenty. Všeobecné obchodní podmínky, ceníky, návody k zařízení, vzory smluv připojení k internetu, oznámení o typech rozhraní a další. 

 

Dostupnost našich služeb

Zjistěte, zdali máme Vaši oblast pokrytou. Připravili jsme seznam všech měst, městysů a obcí, ve kterých jsou naše služby dostupné.

Služba UVTtel VOIP

Služba UVTtel je pevná telefonní linka pro hlasová volání, která je založena na moderní technologii Voice over IP (VoIP). Pomocí této technologie se hovory přenáší po Vašem připojení k internetu.