Uzavření pobočky pro veřejnost

Bezpečnostní opatření

Vážení zákazníci,

z důvodu preventivních opatření proti šíření virové epidemie je dočasně pro veřejnost uzavřena naše pobočka. I nadále můžete vše vyřídit na naší zákaznické lince 227 023 023 nebo prostřednictvím e-mailu zaslaného na [email protected].

V případě, že potřebujete naši pobočku přesto navštívit, naši pracovníci jsou Vám připraveni pomoci "přes okénko". Prosíme však, abyste v tomto případě měli po celou dobu nasazenou ochrannou roušku tak, abychom ochránili Vaše zdraví i zdraví našich kolegů. 

Dále Vás chceme požádat, abyste pokud čekáte návštěvu našeho technika u sebe doma, jste Vy i ostatní členové domácnosti, včetně dětí, měli taktéž nasazenou ochrannou roušku, a to již při otevření dveří. Toto opatření je velice důležité k oboustranné ochraně před nákazou koronavirem COVID-19. Jedná se o nutné opatření pro fungování našich techniků v terénu - u Vás doma i u ostatních zákazníků (servis, instalace). Pokud opatření nebude dodrženo, mohlo by se stát, že technik odmítne servis/instalaci provést.

Děkujeme za pochopení a respektování těchto opatření.

Tým ÚVT Internet s.r.o.

Uzavření pobočky pro veřejnost