O nás

Společnost ÚVT s.r.o. byla založena v roce 1998 jako servisní organizace starající se o prostředky IT jiných firem. Od roku 2001 jsme část aktivit firmy směřovali do budování a provozování vlastní telekomunikační sítě ÚVT. Každým dnem síť zdokonalujeme a rozšiřujeme, sledujeme novinky v oblasti telekomunikačních sítí a poskytujeme Vám služby té nejvyšší kvality.

Kdo jsme a na co se zaměřujeme

Nyní se zaměřujeme na kompletní poskytovaní telekomunikačních služeb. Máme vybudovanou optickou síť s přístupem do domácností, firem a bytových domů. HW a SW řešení 3P služeb je plně ve vlastnictví společnosti, což zajišťuje koncovým uživatelům plnou kontrolu nad kvalitou poskytovaných služeb.

Máme vlastní autonomní systém pro IP, takže nejsme závislí na jednom poskytovateli tranzitní konektivity. Vlastníme společnost 2connect a.s., která dle objemu přenosů dat v segmentu ISP patří mezi top 12 největších členů NIX.CZ. Firemním klientům zajišťujeme vysokou dostupnost a spolehlivost služeb a nadstandardní zákaznický servis.

Vše pod jednou střechou

Naším zákazníkům poskytujeme komplexní nabídku služeb od jednoho poskytovatele tzv. Triple play (telefon, internet, HDTV). U nás tedy máte vše pod jednou střechou. Zákazníkům z řad právnických a fyzických osob zaručujeme individuální přístup při sestavování služeb, poradenství a řešení potíží.

Každý den pracujeme s maximálním nasazením a největší odměnou pro nás je Vaše spokojenost.