Nový router za plachtu!

Připravili jsme pro Vás možnost pravidelné výměny dvoupásmového domácího WiFi routeru. Stačí pouze umístit reklamní plachtu na viditelné místo - například na plot či fasádu domu.

Přibližně po dvou letech provozu domácí router zastarává. Ztrácí radiovou citlivost a zhoršují se mu parametry pro pokrytí celého bytu či domu. Také jeho softwarová bezpečnost pomalu zastarává, novější je v tomto případě vždy také lepší. 

Můžete se těšit na nový router, s podporou dvou WiFi pásem

  • 2,4 GHz,
  • 5 GHz.

Podpora standartu WiFi 802.11ac zajistí nejrychlejší dostupnou domácí síť až 3x rychlejší než standardní WiFi routery s 802.11n.

Výhoda dvou pásem je kromě vyšší datové propustnosti 5 GHz pásma také vyhnutí se rušení s levnými zařízeními sousedů, 

které pracují pouze v pásmu 2,4 GHz. Vhodné je to zejména u vícebytových domů, prorože pásmo 2,4 GHz díky malému útlumu 

prochází příčkami mezi byty. Rozhraní 4 x 100BASE-TX pro LAN a 1x100BASE-TX pro WAN Vám umožní připojit až 4 další zařízení kabelem

banner

Výhoda dvou pásem je kromě vyšší datové propustnosti 5 GHz pásma také vyhnutí se rušení s levnými zařízeními sousedů, které pracují pouze v pásmu 2,4 GHz. Vhodné je to zejména u více bytových domů, protože pásmo 2,4 GHz díky malému útlumu prochází příčkami mezi byty. 

K tomu všemu postačí umístit reklamní plachtu o velikosti 2 x 1 m na viditelné místo u Vaší nemovitosti v regionu sítě. Umístěním plachty Vám nevznikají žádné závazky, za její případnou údržbu odpovídáme my.

Nabídka platí všude, kde poskytujeme rychlý a stabilní internet pro domácnosti a firmy. ÚVT Internet - vysokorychlostní služby bez kompromisů. 

Máte místo vhodné pro umístění větší reklamní plochy a preferujete stálou instalaci? A chcete svoji plochu poskytnout? Kontaktujte nás.