Budování optické sítě v obci Herink

Vzhledem k množícím se dotazům bychom Vás rádi informovali o současném stavu a předpokládaném postupu budování optické sítě v obci Herink

V současné chvíli probíhá vytyčování stávajících sítí, a to různobarevnými značkami, kterých jste si již mohli v obci všimnout. Dále také označujeme novou plánovanovanou trasu optických sítí svítivě žlutou barvou. V termínu do cca 30. 11. 2020 bude probíhat pokládka optické sítě v ulici Do VišňovkyJiž od 28. 11. bude probíhat pokládka ve vybraných částech ulice Olivova

Pokládka sítě probíhá vždy na pozemku ve vlastnictví obce. Výjimky jsou možné pouze po dohodě s vlastníkem soukromých pozemků, kterou vždy s vlastníky včas provedeme. Zároveň vždy s dostatečným předstihem upozorníme vlastníky na případné omezení vjezdu na pozemek a po uložení kabelů uvedeme místo do původního stavu v co nejkratším termínu.

Trasa

Aktuálně budujeme páteřní trasu, ze které budou postupně dodělávány odbočky. Páteřní trasu bychom rádi dokončili před Vánoci do 20. prosince. Termín dokončení je však závislý na počasí. 

Vedení trasy v ulici Do Višňovky:

Ulice Do Vyšňovky trasa optika

Vedení trasy v ulici Olivova:

Ulice Olivova trasa optika

 

Dostupné služby

Jakmile bude vybudování optické sítě dokončeno, můžete využít některý z internetových tarifů určených pro optickou síť a televizní službu Kuki TV či Sledování.TV. Pokud by Vás zajímaly informace k jednotlivým tarifů, nahlédněte se do sekce "INTERNET" či "TELEVIZE". 

Dostupné internetové tarify

tarify internet

Dostupné televizní tarify: 

tarify televize

 

Už nyní však můžete zasílat poptávky po službách a my se Vám rádi ozveme, vše vysvětlíme a společně s Vámi vybereme tu nejlepší nabídku služeb pro Vaše potřeby. 

Kontaktní formulář k poptávce služeb je dostupný také zde: https://uvtnet.cz/budovani-opticke-site-obec-herink 

 

Našim cílem je přivést do obce Herink kvalitní služby a vyhovět tak Vašim potřebám pro ideální fungování služeb internet a televize u Vás v domácnosti. Také proto budeme rádi, pokud nás informujete o Vašem zájmu i v případě, že se Váš dům nenachází ve výše uvedených ulicích. Podle počtu poptávek po našich službách upravíme plán pro další rozšíření optické trasy v obci tak, abychom Vám mohli naše služby co nejrychleji poskytnout. 

 

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit. My uděláme vše proto, abychom budování sítě dokončili v co nejkratším termínu a k tomu, aby došlo k co nejmenšímu omezení u Vás v obci.

Děkujeme za pochopení. 

Tým ÚVTNET

Budování optické sítě v obci Herink